TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın

MODEM

Modem ve internet bağlantı cihazları ile güçlü bağlantı kesintisiz hizmet
Barkod sistemi barkod yazıcı barkod okuyucu

Her nevi işletme ve sistem altyapısı ihtiyacınız için amaca ve bütçeye uygun modem ve internet bağlantı cihazları

Her nevi işletme sistemi ve altyapısına yönelik modem alternatifleri sayesinde güvenli ve güçlü bağlantı ile kesintisiz hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti elde edin. Her boyutta işletme ihtiyacına göre gerekli bağlantı özelliklerine sahip modem ve internet bağlantı çözümleri ile kesintisiz bağlantı sağlayın. Yüksek teknolojiye sahip modem ve bağlantı cihazları işinizin ihtiyacı olan bağlantı gücüne uygun olarak belirlenir ve kurulumu yapılır. Komple sistem kurulumu barkodlu sistem de dahil olmak üzere yazılım ve donanım olmak üzere temin edilir.

YAZILIM & DONANIM & KURULUM

Her kurumun ihtiyacına uygun barkod sistemleri ve çözüm birimleri 32 yıllık Eray Teknoloji uzmanlığı ile hizmetinize sunulur. Her tür ve boyutta mağaza ve market barkod sistemleri ile barkod oluşturma, barkod sorgulama, barkod okuma, barkod etiketi yazdırma gibi tüm işlevler entegre olarak anahtar teslim kurulur. Bu işlevlere yönelik barkod yazıcı, barkod etiketi, kablolu barkod okuyucu, kablosuz barkod okuyucu, barkod okuyucu el terminali gibi çeşitli barkodlu sistem cihazlarının yanı sıra dokunmatik PC POS, fiş yazıcı, kesintisiz güç kaynağı ve modem gibi tüm tamamlayıcı barkodsuz ve barkodlu sistem için kullanılan birimler doğrudan temin edilir. İşletmenin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda barkodsuz veya barkodlu sistem altyapı ihtiyacı tespit edilir, en uygun optimum ürünlerle anahtar teslim kurulum yapılarak belirli periyodlarla bakım ve servis sunulur. İhtiyaç anında işletmenin kesintisiz hizmet gereksinime uygun olarak teknik destek sağlanır.

DİĞER OT-VT ÇÖZÜM BİRİMLERİ: PC POS, BARKOD OKUYUCU, BARKOD YAZICI, FİŞ YAZICI

Barkodlu satış perakende altyapı birimleri birbirini tamamlayıcı ürünlerden oluşan ürünlerdir. Bir barkod sistemi, barkod programı ile birbirine bağlanan uçtan uca barkod tanımlı cihazların bir araya gelmesi ile oluşan bir entegre bir sistemdir. Barkodlu satış perakende satış altyapısı barkod okuyucu el terminali ile depo aşamasında başlar kablolu barkod okuyucu yada kablosuz barkod okuyucu ile satış aşamasında PC POS dokunmatik ekrana aktarılır barkod yazıcı ile çıktı alınarak süreç tamamlanır.

Her amaca uygun farklı marka, ürün, model, versiyonlarla esnek barkod sistemi Eray Teknoloji’den anahtar teslim kurulum hizmetiyle. Barkodlu satış Perakende altyapısı için gereken barkod okuyuculu el terminali, kablosuz barkod okuyucu, kablolu barkod okuyucu, PC POS dokunmatik ekran, barkod yazıcı için alternatif versiyonlar. Doğru ürünün tespit edilmesi ile başlayan danışmanlık sürecinden ürünlerin tedarik ve montajı ile devam eden hizmet süreci sürekli teknik destek ile her zaman hizmetinizde.

Mağaza / Online Alışveriş