444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
ingenico servis

ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda

İngenico servis zor zamanlarınızda sizinle oluyor. Sağlamış olduğu geniş ürün yelpazesini aynı zamanda servis ağına da yansıtan ingenico zorlukları aşmanız için çözümler sunuyor.

Türkiye çapında satıcılar ve ödeme endüstrisi oyuncuları için güvenilir ve stratejik bir ortak olarak kapsamlı ve yenilikçi sabit, kablosuz ve mobil satış noktası çözüm ve hizmetlerimiz, ödeme karmaşıklığını ortadan kaldırıyor ve hem satıcılar hem de tüketiciler için satın almayı hızlı, kesintisiz ve güvenli hale getiriyoruz. EMV, NFC ve güvenlik konusunda eşsiz uzmanlığımızdan yararlanan müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, gelişen tüketici taleplerini, pazar gereksinimlerini ve endüstri standartlarını karşılamak için ihtiyaç duydukları geleceğe yönelik çözümlere erişebiliyor.

ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda

İngenico servis

En yeni müşteri iletişim merkezi teknolojisini kullanan Ingenico, sosyal medyadan daha geleneksel telefon tabanlı hizmetlere kadar tüm iletişim araçlarını destekleyebiliyor.

Ingenico’nun müşteri hizmetleri iletişim merkezi raporlama yetenekleri ve müşteri katılımının kolay, hızlı ve profesyonel olmasını sağlamak için canlı kullanım kapasitesi ile birlikte gelir.

ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda

Deneyimli Müşteri İletişim Temsilcileri, Ingenico Akıllı Terminallerinizle ilgili olabilecek tüm sorunları çözmek için, bir sonraki seviyeye hızlı yükseltme süreçleri ile temel sorun giderme yardımı sağlayabilmekte. Gerekli yardımları aldığınızdan ve işletmenizde minimum aksamaya neden olduğundan emin olmak için her bir sorgulama gerçek zamanlı olarak izleniyor.

Onarım ve Garanti Hizmetleri

Garanti kapsamı dışındaki ekipmanlardaki arızalar, gereksiz kesintilere ve beklenmedik maliyetlere neden olarak, çoğu işletmenin kabul edilemez bulduğu belirsizliği beraberinde getiriyor. Bu yüzden ingenico servis sizlerin sıkıntı yaşamanızı önelemk adına hareket ediyor.

ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda

Herhangi bir sıkıntı durumunda ingenico servis bölümümüze müracaat etmeniz ve probleme hızlı bir şekilde yanıt vermeyi sizlere sunuyoruz. İşletmenizdeki işleyişi aksatmama ve konfordan taviz vermemeniz en çok isteklerimiz arasında yer alıyor.

ingenico servis zor anınızda her zaman yanınızda

Dağıtım ve Kurulum

İster yeni bir konuma dağıtım yapıyor olun, ister mevcut bir konumu yükseltin ya da bir değişim gerçekleştirin, özel dağıtım hizmetlerimiz yapılandırmanızı özelleştirecek ve anahtar enjeksiyon, test ve % 100 kalite denetimi sağlayacaktır.

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın