444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

İngenico servis zor zamanlarınızda sizinle oluyor. Sağlamış olduğu geniş ürün yelpazesini aynı zamanda servis ağına da yansıtan ingenico zorlukları aşmanız için çözümler sunuyor.

Türkiye çapında satıcılar ve ödeme endüstrisi oyuncuları için güvenilir ve stratejik bir ortak olarak kapsamlı ve yenilikçi sabit, kablosuz ve mobil satış noktası çözüm ve hizmetlerimiz, ödeme karmaşıklığını ortadan kaldırıyor ve hem satıcılar hem de tüketiciler için satın almayı hızlı, kesintisiz ve güvenli hale getiriyoruz. EMV, NFC ve güvenlik konusunda eşsiz uzmanlığımızdan yararlanan müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, gelişen tüketici taleplerini, pazar gereksinimlerini ve endüstri standartlarını karşılamak için ihtiyaç duydukları geleceğe yönelik çözümlere erişebiliyor.

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

İngenico servis etkili bir çözüm mü?

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

Sorunun yanıtı kısaca evet. İngenico servisinde her probleminize doğru bir şekilde çözüm bulabiliyorsunuz. En yeni müşteri iletişim merkezi teknolojisini kullanan Ingenico, sosyal medyadan daha geleneksel telefon tabanlı hizmetlere kadar tüm iletişim araçlarını destekleyebiliyor.

Ingenico’nun müşteri hizmetleri iletişim merkezi raporlama yetenekleri ve müşteri katılımının kolay, hızlı ve profesyonel olmasını sağlamak için canlı kullanım kapasitesi ile birlikte gelir.

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

Deneyimli Müşteri İletişim Temsilcileri, Ingenico Akıllı Terminallerinizle ilgili olabilecek tüm sorunları çözmek için, bir sonraki seviyeye hızlı yükseltme süreçleri ile temel sorun giderme yardımı sağlayabilmekte. Gerekli yardımları aldığınızdan ve işletmenizde minimum aksamaya neden olduğundan emin olmak için her bir sorgulama gerçek zamanlı olarak izleniyor.

İngenico servisi onarım ve garanti hizmetleri sunuyor mu?

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

Garanti kapsamı dışındaki ekipmanlardaki arızalar, gereksiz kesintilere ve beklenmedik maliyetlere neden olarak, çoğu işletmenin kabul edilemez bulduğu belirsizliği beraberinde getiriyor. Bu yüzden ingenico servis sizlerin sıkıntı yaşamanızı önlemek adına hareket ediyor.

Ingenico POS nasıl açılır?

Açma/Kapatma
iWE280, seyyar kullanım için pilli olarak tasarlanmıştır. Terminal kapalıyken yeşil giriş tuşuna basılarak açılır. Kapatmak için sarı (Silme) tuşa basılır ve “Cihaz Kapatılacak?” sorusuna karşılık giriş tuşuna basılarak kapatılması sağlanır.

Pos cihazı nasıl kullanılır 2022?

Öncelikle banka kartı pos cihazına okutulur. Sonrasında pos cihazında yer alan satış butonuna tutar girilir. Günümüzde kimi cihazlar önce rakamın girilip sonra banka kartı pos cihazına okutturulmaktadır. Satış isimli butona basıldıktan sonra müşteriden şifre bilgilerinin girilmesi istenmektedir.

Ingenico yazarkasa POS z raporu nasıl alınır?

Z raporu alabilmek için ilk olarak satış ekranında F tuşuna basınız. YAZARKASAPOS RAPORLARI menüsüne giriş yapınız. Yönetici şifresi (default 0 0 0 0) ile giriş yapınız. Giriş yapılarak rapor alınır.

Ingenico hangi ülkenin malı?

Ingenico Türkiye, EFTPOS alanında 2015 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yazarkasa lisansı da alarak Lisanslı Yazarkasa Firması olmuştur. Ingenico Türkiye, Ingenico terminallerinin bakım-onarım hizmetini de vermektedir. Ingenico Group, Fransa merkezlidir.

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

Herhangi bir sıkıntı durumunda ingenico servis bölümümüze müracaat etmeniz ve probleme hızlı bir şekilde yanıt vermeyi sizlere sunuyoruz. İşletmenizdeki işleyişi aksatmama ve konfordan taviz vermemeniz en çok isteklerimiz arasında yer alıyor.

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

İngenico dağıtım ve kurulum hizmeti var mı?

ingenico servis hakkında hiç duymadığınız çarpıcı 3 özellik

Kısaca bir dağıtım ve kurulum hizmetinin verildiğini söyleyebiliriz. Geniş bayi ağı ile birlikte İngenico müşterilerine dağıtım ile biirlikte kurulum hizmetini de sunuyor.

İster yeni bir konuma dağıtım yapıyor olun, ister mevcut bir konumu yükseltin ya da bir değişim gerçekleştirin, özel dağıtım hizmetlerimiz yapılandırmanızı özelleştirecek ve anahtar enjeksiyon, test ve % 100 kalite denetimi sağlayacaktır.

KURU SABİTLEDİK

Hızlı Satış & Restoran Modüllerinde

Donanım & Terazi Ürünlerinde

15-24 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir

1 $ = 15,5 TL

boylam mağaza otomasyonu ve perakende satış yönetim yazılımı program sistemi

BOYLAM YAZILIM

  • Değişiklik yapmak hakkı saklıdır.
  • Stoklarla sınırlıdır.
  • TL ile satılan ürünlerde geçerlidir.

444 85 85

Kapat

Vera & Beko Yazarkasa

Satış & Servisimiz Yoktur

Toshiba & Ingenico Satış

 

Pidion & Profilo Satış-Servis

 

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın