TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Restoran programı full hale getirmek istediniz. İşte size ayrıntılar. Kalbini restoranına koydun. Muhtemelen hizet aldığınız şirketiniz de aynısını yapmamalı mı? Biz öyle düşünüyoruz ve bu yüzden restoran programı ile ilgili en azından ayrıntıları size yazıyoruz.

Restoran programı full hangi avantajları sağlıyor?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Masa başı siparişi, restoran envanter yönetimi, ödeme işlemleri, masa yönetimi ve restoran personelinin yönetimi ile raporlama gibi avantajları sizlere sunuyor.

Kabul ediyoruz. Tam bir bütünlük içerisinde bir restoranı çalıştırmak zor. Anlıyoruz, marjlar sıkı, rekabet şiddetli  ve hizmet stresli.

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu
restoran programı full

Sunucularınızı daha fazla tabloya çevirme, daha verimli hizmet verme ve daha yüksek kârlı ürünler satma yetkisi veren her şeyin sonuçta büyük etkisi olabilir. Ve bilinçli iş kararları almanıza yardımcı olmak için ne kadar fazla veriye ihtiyacınız varsa o kadar iyi.

Masa başı siparişi nedir?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Masa başı siparişi özellikle teknoloji donanımını tamamlamış olan restoranların siparişi alan çalışanlarınca kullanılan ve elde tuttukları cihazlarla alınan bir sipariş yöntemidir.

Restoranda yaşam bir döngü hızında hareket ediyor. Full bir restoran programı ile masa siparişi almak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı.

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu
restoran programı full

Restoran masa sipariş sistemi, personelin siparişleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olurken, yüksek marjlı menü öğelerini yükseltir. Hız, hareketlilik, esneklik – beklediğiniz restoran sipariş yönetimi sistemidir.

Restoran envanter yönetimi nedir?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Restoran envanter yönetimi, restoranınıza giren ve çıkan malzemeleri izleme sürecidir. Envanter kontrolü, sipariş edilen ürün miktarını, mutfak ve içecek bölümünden çıkan her şeyi ve daha sonra kalan envanter olarak kalan malzemeleri izliyor.

Restoranınız talep edildiğinde, yani tercih edildiğinde sizde mutlusu yok elbette.  Bu strese ihtiyacınız yok. Restoran envanter yönetimi sistemi ile bir daha asla düşük kalitede gıda envanterleri ile karşılaşmayacaksınız.

Arkadaki stokunuzun önünde kalmanıza yardımcı olmak için basit, kullanımı kolay gıda envanteri yönetimi özellikleri var sistemde. Son olarak, restoranlar için bir envanter yönetim sistemi mantıklı. Restoran envanter yönetimi yazılımımızı kullandığınızda, bir daha asla eksikliklerden dolayı şikayet etmeyeceksiniz.

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Restoran envanter sistemi maliyeti dengelemenize bile yardımcı olur. Bir bakışta her bir menü öğesinin ham maddeler açısından ne kadar maliyeti olduğunu öğreneceksiniz. Her yemeğin ne yaptığına dair daha net bir fikirle, düşük performanslıları menünüzden çıkarabilecek ve sunumu daha karlı olan öğelere odaklanabileceksiniz.

Gelişmiş  restoran envanter yazılımını seçtiğinizde, benzersiz zorluklarınızı anlayan bir ekiple çalışacaksınız.

Tek Boyutlu-Tüm Restoran Ödeme İşlemlerini Unutun

Restoranınız eşsiz. Ödeme işleme ihtiyaçlarınız da öyle. İster entegre bir işlemci isterse bağımsız bir sistem arıyor olun, full restoran programı sizi çeşitli ödeme seçeneklerimize yönlendirek ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun doğru restoran ödeme işleme çözümünü seçmenize yardımcı olacak.

Restoran masası yönetimi nedir?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Masa yönetimi, restoranların tüm yemek deneyimi boyunca konukları verimli bir şekilde yönetmek için kullandıkları bir sistemdir. Yöneticilere tabloları daha hızlı çevirme, bekleme listelerini yönetme ve hataları azaltma araçları sağlar.

Yerleşik restoran masa yönetim yazılımı ile bir restoran kat planı tasarlamanızı, masaya göre sipariş almanızı, partileri özgürce dolaşmanızı ve restoranın birden çok bölümünü kolaylıkla yönetmeniz sağlanır.

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu
lokanta-masaları

Ayrıca, kullanımı kolay bir restoran kat planı yapıcısı ile kolayca tablolar ekleyebilir veya etkinlikler ve yoğun mevsimler için kat planlarınızı değiştirebilirsiniz – hatta üçüncü taraf çevrimiçi kat planı editörlerini kullanarak özelleştirilmiş bir kat planı bile oluşturabilirsiniz. “Masa yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı” diyeceksiniz.

Personel yönetimi ve raporlama nedir?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Çalışan uygunluğu, çalışan becerileri ve çalışan verimliliği planlama sürecini belirleyen bir sistem aslında. Personel yönetimi ve raporlama, iş gücü yönetiminin ayrılmaz bir bileşenidir ve tahmin edilen iş yüklerini ve ardından işi tamamlamak için gereken kaynak sayısını hesaba katmayı içerir.

Restoran programı kullanımı avantajları nedir?

Restoran programlarının sunduğu en büyük avantaj, personel ile mutfak arasında iletişimin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sağlamalarıdır. Bu sistem sayesinde garsonlar müşterilerden sipariş alır almaz sipariş mutfağa iletilir ve vakit kaybetmeden hazırlanır.

Restoran otomasyonunun işletmeye kazanımları nedir?

İşgücü ve zaman kullanımında en doğru yöntemlerin elde edilmesini sağlamaktadır.
Maliyet analizleri konusunda en doğru sonuçların elde edilmesini sağlar.
Arıza oluşumlarında en hızlı uyarıyı yaparak verimliliğin artışında önemli rol oynar.
Makinelerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlayarak, çalışan ve duran makinelerin durumu hakkında bilgi akışı sağlar.
Geliştirilmesi gereken darboğazları tespit etme konusunda gerekli bilgi edinme hızını arttırır.

İster evin önünde ister arkada, personeliniz müşterilerinizin ve sonuçlarınızın deneyimini belirler. Ne yazık ki, personel programlarını yönetmek ve işgücü maliyetini izlemek kolay bir iş değildir.

Restoran programı full programından peki ne yapıldı? Kendi personelimizi sizin için çalışmaya koyuyoruz ve artık sistem personelinizin başarısını yönetmeyi, izlemeyi, ölçmeyi, programlamayı ve etkinleştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Menü yönetim sistemi nedir?

Restoran programı full kullanımının en etkili 7 yolu

Bir menü oluşturmak, sadece bir yazı tipi seçmekten ve bazı görüntülerin küratörlüğünü yapmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Aslında, başarılı olması için belgeye girilmesi gereken daha birçok husus vardır. Menüyü tasarlama şekliniz, kullandığınız kategoriler, yazdığınız açıklamalar ve içerdiği format, menü optimizasyonunda rol oynar. İşte menü yönetim sistemi bütün bu saydıklarımızı yapan sistemin adıdır.

Evin arkasındaki ekibiniz yemeklerinizi hazırlamak için çok fazla çaba harcar. POS sisteminiz restoran menü yönetim yazılımı kadar özenli olmalı değil mi?

Biz öyle düşünüyoruz. Bu nedenle, menü yönetim sistemini, özellikle restoran servis personeli için, menü siparişi, hazırlama ve raporlama sürecinizi bir başyapıt haline getirmek için bir dizi akıllı özelliğe sahip olarak tasarlanmalı.

Yukarıdakiler yapılınca restoran programı full bir halde çalışmış oluyor.

Mağaza / Online Alışveriş