444 85 85
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
eray.com.tr > AKADEMİ > Yazar kasa > Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri
 • ErayTeknolojiAS
 • Yorum yapılmamış
Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Bu yazımızda Olivetti yazar kasa cihazlarının işyerinize nasıl çözümler getirdiğini açıklayacağız. Ancak bunun öncesinde yazar kasalarla ilgili genel bir bilgi vermek amacındayız.

Bir yazar kasa pos cihazı için öncelikle dikkat etmemiz gereken bazı özellikler bulunuyor. Bu özellikleri bildiğimiz anda aslında sorunlardan da korunmuş oluyoruz.

Bunlardan ilki pos güvenliği ile ilgilidir. Pos ciahzını aldığınız zaman hacker algılamayı içeren bir POS sistemi satın aldığınızdan emin olun. Kişisel verilerin bir ihlali, bir işi mahvetmek için gereken her şey anlamına gelir. Açgözlü bir hacker’ın güvenini yok etmesine izin vermeyin, çünkü hacker algılama ve güvenlik önlemleri sunmayan ucuz bir sistem seçmeyin.

Makinenin şarj edilmemesi – Sistemi zamanında şarj ettiğinizden ve sisteme ihtiyacınız olan her yerde yedek şarj cihazlarına sahip olduğunuzdan emin olun.

Hatalı raporlama – Size doğru analiz sağlayan güvenilir bir POS sistemi satın alın. Düşük bir fiyata kaliteden ödün vermeyin ve yeni bir POS sistemine yatırım yapmadan önce her zaman araştırmanızı yapın.

Yazılım Sorunları – Yazılım söz konusu olduğunda güvenilebilecek sınıfının en iyisi POS sistemini satın alın. İş gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş en iyi POS sistemini araştırın ve satın alın.

Bağlanabilirlik – POS sisteminin düzgün çalışması için sağlam bir Wi-Fi ağı şarttır. Yerinde güçlü ve güvenilir bir bağlantı ve mobil görünürlük, tüm kablosuz ağ kurulumlarının anahtarıdır.

Buraya kadar anlattıklarımızdan hareketle iyi bir sistem seçmenizi öneriyoruz. Bu nedenle Olivetti yazar kasayla bir pos sistemi seçmeniz sizin açınızdan bir çok rahatlık sağlayacak.

Olivetti yazar kasa nedir?

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Olivetti yazar kasa cihazlarını almanız için önünüzde iki yol bulunuyor. bu yollardan birini seçmenizi öneriyoruz. Öncelikle iş ilişkiniz olan banka şubesine başvurun. Onlarla Olivetti makinesi hakkında konuşun. Çok sayıda ticari işleminiz varsa, ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ama emin olun, bankalar sizin zamanınızı alabilir. Bazı durumlarda, bir Olivetti  makinesi için anlık işlem yapmanız da mümkün olabilir.

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Diğer bir yol ise Olivetti’nin internet sayfasından bir oturum açmak. İletişim formunu doldurmanız burada önemli. Olivetti ekibinden biri sizinle iletişime geçecektir mutlaka. Sizi ziyaret etmelerini sağlayın. Hacminizi gösterin. Ve onlar size en iyi fiyat bilgisini verecektir. Oranları her zaman müzakere edin. Ve sonra emin olun, Olivetti makinenizi birkaç gün içinde alacaksınız.

Ayrıca, bu şirketler için hangi bankayla çalışma yaptığınız önemli değildir. Mevcut banka hesabınız ne olursa olsun, banka hesaplarının Çapraz Kontrol ile kimlik ve kuruluş belgenize ihtiyaçları olacaktır. Ve sonra gereksinimi işleyecekler. Olivetti yazar kasa pos makinesinde yapılan tüm ödemeler mevcut banka hesabınıza yatırılacak ve siz de rahatlıkla işlemlerinizi yerine getireceksiniz.

Olivetti yazar kasa pos nedir?

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Olivetti yazar kasa pos çözümleri gerekli işlevselliğe ve kaynaklara sahiptir. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir cihaza sahip olmanızı ve gerçekçi harcamalarla makul bir fiyata sunmak için ellerinden geleni yapacaklarını önermektedirler. Olivetti şirketinizi iş zekası endüstrisine bağlar. Kolaylık ve kullanım hızı için Olivetti yazar kasa pos cihazları birebir. Olivetti hem yaşlı hem de daha az eğitimli çalışanlar için uygundur. Satın alma işlemlerini bozmaya ve kolay geri dönüşler sağlamaya yardımcı olan POS makinesine uygulamaların dahil edilmesiyle müşterilerinizin alışverişe devam etmeleri bir zevk olacaktır.

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Olivette yazar kasa pos cihazları ile hızlı bir şekilde geri ödemeleri ve işlemleri de saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Talimatları kaydetmek son derece kolay.  Olivetti yazar kasa pos sürekli değişen ve talep edilen talepleri karşılamak için sürekli olarak kendilerini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamakta. Her ilişkiyle, tüketici ve ürün ihtiyaçları arasındaki boşlukları en aza indirmeye çalışıyor.

Olivetti Verifone MX 915 ECR

OLIVETTI Verifone MX 915 ECR isimli yeni nesil yazarkasa resmi onaylarını tamamlayarak işletme sahiplerinin beğenisine sunuldu. Dünya genelinde 25 milyon noktada ödeme sistemleri alanında tecrübesiyle sektör lideri Verifone, Türkiye pazarındaki 40 yıllık yazarkasa deneyimi, güvenilir ve tercih edilen markası Olivetti ile güçlerini birleştirerek TEK bir cihaz ile esnafın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni nesil yazarkasasını piyasaya sürdü.

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Ergonomik ve kullanıcı dostu OLIVETTI Verifone MX 915 ECR, yenilikçi tasarımı ile elektronik yazarkasa POS fonksiyonuna sahip masaüstü yeni nesil yazarkasasını işletme sahipleriyle buluşturuyor.

Mevcut bankaların uygulamalarına uyumlu bir şekilde çalışabilecek olan OLIVETTI Verifone MX915 ECR, mükelleflerin tüm işlemlerini güvenli bir şekilde ve mevzuata uygun gerçekleştirmelerini sağlıyor. Cihazın öne çıkan teknik özelliklerine baktığımızda şunlar karşımıza çıkıyor:

 1. Renkli, dokunmatik, dayanıklı 4,3 inç ekran
 2. Yazarkasa ve POS özelliği
 3. Çoklu Banka uygulamalarına (Ortak POS) uyumlu (18 Banka)
 4. Temassız ödeme özelliği
 5. Her iki taraftan 180 derece döner stant (Opsiyonel)
 6. PINPAD, Temassız/ Manyetik/ Çip Okuyucu (Opsiyonel)
 7. Ortak bankacılık uygulamalarına uygun altyapı
 8. Çevirmeli Ağ/ Ethernet,
 9. Seri Port (RS-232) , USB Port, RJ- 45 bağlantı özellikleri
 10. Sektörel yazılım çözümlerine uyumlu platform

Olivetti PBT900

Geleceğin teknolojisini bugünden sunan Olivetti PBT900 yeni nesil yazarkasa ile, alışık olduğunuz Olivetti güvencesi ve yaygın servis ağıyla sizlere eşsiz bir cihaz yeteneği sunuyor.

Olivetti PBT900 yazar kasa pos cihazı şu özelliklerle karşımıza çıkıyor:

 1. Çoklu uygulama desteği
 2. Kullanım kolaylığı
 3. Uygun maliyet
 4. Kazançlı kampanyalar
 5. Küçük ve ergonomik tasarım
 6. Mevcut sistemlerle %100 uyumlu
 7. Katma değerli hizmetlerle ek gelir fırsatları
Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Olivetti Vx680 Yazar Kasa

Olivetti Vx680 Yazar Kasa, Verifone’un küçük , tam fonksiyonlu , geniş, renkli ve dokunmatik ekranlı, mobil POS terminalidir. Müşterileriniz nerede olursa olsun ödeme kabul etmenizi sağlayan VX 680, işletmeler için idealdir. Geniş belleği sayesinde her türlü uygulamayı çalıştırmanıza olanak tanır. VX 680 sezgisel düğmeleri ve 3.5 inç dokunmatik ekranı sayesinde müşterilerle kredi kartlarını teslim etmeden doğrudan etkileşime geçer.

Özellikler

 1. 3.5 Geniş Dokunmatik Ekran
 2. Daha Kısa Fiş Boyutu
 3. Taşınabilir
 4. Kullanım Kolaylığı Sağlar
 5. Güvenilir
 6. Dilediğiniz Her Yere Taşıyıp Ödeme Alabilirsiniz
 7. Bankacılık Uygulamaları
 8. Restoran Otomasyonu
 9. Verifone Perakende Çözümü
 10. Kontör Yükleme
 11. Kupon Sadakat Programları ve Kampanyaları Destekler
 12. Elektrik, Su vb. Faturaların Ödemelerini Alır

Olivetti yazar kasa fiyatları

Olivetti yazar kasa pos fiyatlarına baktığımızda Olivetti Vx680 Yazar Kasa pos cihazının 1.475 TL fiyatından satıldığını görmekteyiz.

Olivetti PBT-900 isimli yazar kasa pos cihazının fiyatı yazının yazıldığı an itibariyle 950 TL’den satışa sunulmuş durumda.

Olivetti Verifone MX 915 ECR isimli yazar kasa pos cihazının fiyatına baktığımızda yazının yazıldığı an itibariyle 785 TL’den satılıyor.

Olivetti yazar kasa servis

Müşterilerin iş hedeflerine ulaşmak için istenen hizmetleri kolayca seçmelerine ve tercih etmelerine olanak tanıyan güçlü bir POS hizmetleri portföyü sunan Olivetti POS dağıtımı, yönetimi ve işlem işleme hizmetleri ile finansal kurumlara ve tüccar müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

Olivetti yazar kasanın 2021 trendleri

Bir Satıcı Ağı kurmak istiyorsanız veya POS Terminalleri’ne ihtiyaç duyan satıcılarınız varsa ‚doğru yere geldiğinizi söylemek için sebepler bulunuyor. Bir kart edinme ağı oluşturmak için çabalarınızda ideal ortağınız olabiliriz. Bu nedenle olivetti yazar kasa pos servisi pos cihazlarınız arızalandığı anda sizin için ülke çapında çözümler üretmek anlamına geliyor.

Olivetti yazar kasa servisi

Olivetti yazar kasa servisi numarasını alıp bulunduğunuz yerdeki en yakın yere ulaşabilmeniz amacıyla 0850 622 9 728 nolu müşteri hizmetleri hattına her gün 08:00 – 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Vera & Beko Yazarkasa

Servisimiz Yoktur

Toshiba & Pidion & Ingenico

ERAY'da

Eray Teknoloji

Ürün Kataloğu

İNDİR

Sizi Arayalım

Uzmanlarımıza Danışın