TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Beni Arayın
eray.com.tr > AKADEMİ > Gündem > Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası
  • ErayTeknolojiAS
  • Yorum yapılmamış
Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Bir restoran programı kullanmanın elbette çok faydaları var. İşlem hızı, işletmenin düzeni, müşterinin karşılanması ve sonrasındaki hizmetler. Daha pek çok şey sayılabilir.

Restoran programı işletmenize hangi katkıyı sağlar?

Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Bir restoran çalışanının 2018’de ortalama görev süresi bir ayda 26 gündü. Ulusal Restoran Birliği’ne göre, ciro oranları Büyük Durgunluktan bu yana gördüğümüz en yüksek oran, 2010 yılında yüzde 57’lik bir düşüşün ardından bu yıl yüzde 75’e yükseldi. Restoran otomasyon sistemi, restoranların çok daha sistemli ve koordineli olarak çalışmasını sağlayan, oldukça kullanışlı, modern bir sistemdir. İşletmelerin yapısına ve kullanım şekillerine göre farklılaşabilen ve kişiselleştirilebilen bu sistem; sipariş alımını, mutfak sürecini ve ödemeyi de bünyesinde barındırır.

Restoran Adisyon Programı Nedir?

Restoran Adisyon Programı Nedir ? Restoran programı, genel amacıyla restoranda işlerin yolunda gitmesini düzenlemeye destek sunan, kasa, adisyon, garson takibi yapmaya fayda sağlayan ve böylece restoranın daha sistemli şekilde işlemesini sağlayabilen programdır.

Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Bu yükselişte elbette ki işletmelerde meydana gelen teknolojik dönüşümün büyük bir payı var. Özellikle de restaurant programlarının.

Bu programla sadece müşterilerinize hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda geç saatlere kadar süren hizmetleriniz ile büyük talepleri de karşılamış oluyorsunuz.

Sürekli harcanan enerji

Endüstri işlerine giren ve çıkan restoran personeli ile, restoran sahipleri ve yöneticileri işe alım ve işe alma konusunda sürekli zaman, enerji ve bütçe harcıyorlar. Yeni yetenekleri nasıl çekeriz ve elimizde bulunan personele nasıl bağlı kalırız? Bu sorular elbette ki bir anda cevaplanmayacak ancak çalışanlara sağlanan faydalar için restoran programı size çok yardımcı olacak.

Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Çalışanlarınızın performansı grafiği bu program sayesinde okuyacak ve öncelikle işletmenizde personel disiplinini sağladığınız için müşterilere son derece kolay bir şekilde hizmet verebileceksiniz.  

Müşteriyi memnun etme

İşler sadece bununla da kalmıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamanız için yapacağınız birçok hamleyi restoran programı sayesinde yapabiliyorsunuz. Siparişlerini kolayca alabiliyor ve mutfağa iletebiliyorsunuz.

Hzılı bir şekilde müşteri talebine cevap verdiğiniz için müşterileriniz sizden son derece memnun bir şekilde ayrılıyor. Burada en önemlisi de restoranprogramı sayesinde müşterilerden geri dönütler alabilmeniz.

Restoran programı kullanmanın 3 temel faydası

Müşterilerinizin geri dönütleri sayesinde hem işletmenize yeni yönler tayin edebiliyorsunuz hem de işletmenizin profesyonelleştirilmesine yönelik olarak daha da ileri gitmiş oluyorsunuz. Bu durum işletmenize ne katıyor biliyor musunuz? Sektörde yer alan usta kişilerin sizi tercih etmesini sağlıyor. Ayrıca uzun vadeli bir kariyere sahip olmayı düşünen kişiler için de işletmeniz bir tercih sebebi olacak ve çalışacak kişiyi siz aramayacak, çalışmak isteyen sizi bulacak.

Yeter ki, işletmenizi güncel tutun. Yeter ki işletmenizi teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmamasını sağlayın.

Mağaza / Online Alışveriş